Wiadomości Pstrągowa
Walcząca w kategorii 56 kg zawodniczka Diamentu Pstrągowa w półfinale decyzją sędziów pokonała Paulinę Saczuk, a w finale nie dała szans zawodniczce gospodarzy Justynie Skoczek. Na tym nie koniec, gremium zawodów uznało 26-latkę z Pstrągowej ...
Iwona Nieroda po raz siódmy z rzędu niepokonana w low-kicku
25-letnia Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa) po raz siódmy z rzędu triumfowała w mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low kick. W niedzielnym finale wagi 56 kg pokonała w Otwocku na punkty 3:0 Justynę Skoczek z miejscowego klubu KO Team.
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa) zwyciężyła swoją ósmą zawodową walkę. Podczas zorganizowanej na warszawskim Torwarze Fight Exclusive Night pewnie pokonała na punkty Judytę Niepogodę. Iwonę wspierała spora grupa kibiców, w której byli m.in.
Iwona Nieroda wygrała na Torwarze Podczas Fight Exclusive... Iwona Nieroda wygrała na Torwarze Podczas Fight <b>...</b>
Inne dyscypliny. Nieroda vs. Niepogoda. Ważna walka kickbokserki Diamentu... Nieroda vs. Niepogoda. Ważna walka kickbokserki Diamentu Pstrągowa. Łukasz Pado. Nowiny. 18 marca 2016 09:45 18.03.2016 09:45. Nowiny. 0. 0. Podziel się na Twitterze. 0.
Nieroda vs. Niepogoda. Ważna walka kickbokserki Diamentu <b>Pstrągowa</b>
Zawodniczka Diamentu Pstrągowa znów została najlepszą na świecie. W finale kat. 56 kg w konkurencji low kick pokonała zawodniczkę gospodarzy Ajlę Lukac jednogłośnie na punkty. Dość szybko bo już w ćwierćfinale nasza zawodniczka trafiła na ...