Wiadomości Lęborski
Sąd Rejonowy w Lęborku chciał ukarać grzywną w wysokości tysiąca złotych Zbigniewa D. i Bogumiła M. podejrzanych o zastraszanie radnego Łucjana Łagi. Lęborska prokuratura złożyła sprzeciw na tę decyzję. Łucjan Łaga, lęborski radny ©Robert Gębuś.
<b>Lęborski</b> sąd chciał ukarać za podejrzanych o zastraszanie radnego. Prokuratura złożyła sprzeciw
Kazimierz Kleina, były poseł, a od dwóch kadencji senator PO został ponownie wybrany na senatora w okręgu wyborczym nr 62, obejmującym powiaty lęborski, słupski, wejherowski oraz miasto Słupsk. Swój głos na obecnego senatora PO oddało 93 tys.
Słupsk i okolice: kto senatorem? Oficjalne wyniki PKW
Katastrofa w Czarnobylu: 30. rocznica [ARCHIWALNE ZDJĘCIA + WIDEO] · Motofakty · Biznes · Agro · Ogłoszenia · Zamów ogłoszenie w gratce Zamów ogłoszenie w prasie. Szukaj. Dziennik Bałtycki · Wiadomości · Lębork. Powiat lęborski. Ojczym molestował ...
Powiat <b>lęborski</b>. Ojczym molestował pasierbicę? Policja zatrzymała 36-latka
Jest mapa występowania barszczu Sosnowskiego na Pomorzu. Przygotował ją urząd wojewódzki we współpracy z włodarzami powiatówi i gmin. Ta roślina jest śmiertelnym zagrożeniem, niebezpieczny może być najmniejszy kontakt z tym chwastem.
Sprawdź i zapamiętaj! Tu rośnie barszcz Sosnowskiego
Teresa Ossowska-Szara nowym starostą lęborskim. To efekt rozpadu dotychczasowej koalicji Prawa i Sprawiedliwości oraz klubu Lepszy Lębork Lepszy Powiat. Stanowisko stracił wówczas dotychczasowy starosta Edmund Głombiewski z PiS.
Starosta lęborski Edmund Głombiewski z Prawa i Sprawiedliwości zrezygnował ze stanowiska. Odwołano też cały zarząd powiatu lęborskiego. Edmund Głombiewski powiedział, że powodem rezygnacji jest rozpad koalicji z klubem Lepszy Powiat Lepszy ...
Zdjęcia z Lęborski
Hotele
Goat Hill Lodge Goat Hill Lodge
Wrzeście 11
84-352 Wrzeście
Pałac Poraj Pałac Poraj
Poraj 5
84-352 Poraj
Krystyna Krystyna
ul. Łebska 128
84-360 eba-Nowęcin