Wiadomości Kamień
Kamień dekoracyjny daje znakomity efekt światłocienia, dzięki nieregularnej formie niezwykle wiernie oddaje piękno produktu naturalnego. Płytki wewnętrzne uniwersalnie współgrają z tradycyjnym projektem oraz z bardzo nowoczesnymi propozycjami.
<b>KAMIEN</b> DEKORACYJNY
Kamień węgielny pod Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Olsztynie został uroczyście wmurowany w czwartek 30 października. Powstanie instalacji jest częścią dużego projektu odpadowego, którego wartość oszacowano na 266 mln zł.
W Olsztynie powstanie ZUOK wart 266 mln zł
W murowanie kamienia węgielnego pod nowe przedszkole aktywnie włączyli się najmłodsi. Będą tu mieli komfortowe warunki. Powstaną w nim m.in. sale multimedialne. (fot. Konrad Sikora/UM w Michałowie). Dzieci będą miały lepsze warunki oraz więcej ...
Kamień węgielny pod budowę nowej fabryki koncernu samochodowego Volkswagen wmurowano w czwartek w Białężycach k. Wrześni. Budowa fabryki będzie kosztowała ok. 3,3 mld zł i zakończy się w II połowie 2016 r. Koncern utworzy tu blisko 3 tys.
Kamień nazębny ma aż 61 proc. naszego społeczeństwa. Polacy nie wiedzą o usłudze, jaką jest skaling – zabieg usuwania kamienia, zapewniony przez państwo w gwarantowanym koszyku świadczeń w ramach NFZ – albo po prostu z niej nie korzystają.
W oficjalnej uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wzięli udział przedstawiciele inwestora, władz lokalnych oraz firmy Panattoni Europe, która jest odpowiedzialna za realizację tej inwestycji dla UPS. Otwarcie obiektu w Strykowie, które będzie ...
UPS wmurowuje <b>kamień</b> węgielny pod budowę centrum przeładunkowego w <b>...</b>
Zdjęcia z Kamień
Pogody Kamień
sobota, 22 of listopad
Overcast
Overcast 2.8º C
Maksymalny: 3º C
Niski: 2° C
Wilgotność: 97%%
widoczność: 4.0 km
sobota, 22 of listopad
Dzień
Overcast
Overcast
Maksymalny: 3º C
Niski: 2° C
niedziela, 23 of listopad
Dzień
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maksymalny: 3º C
Niski: -2° C
poniedziałek, 24 of listopad
Dzień
Clear
Clear
Maksymalny: 2º C
Niski: -1° C
wtorek, 25 of listopad
Dzień
Chance of Rain
Chance of Rain
Maksymalny: 3º C
Niski: 1° C
Kod pocztowy z Kamień
36-053
Kamień
Hotele
Zajazd Sokół Zajazd Sokół
Nienadówka 875
36-052 Nienadówka
Hotel Dymarka Hotel Dymarka
Dąbrówki 431
37-100 ańcut
Dwor Ostoya Airport Hotel Dwor Ostoya Airport Hotel
Jasionka 1A
36-002 Jasionka