Wiadomości Harasiuki
Niżańscy policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku w miejscowości Huta Nowa w gminie Harasiuki. Honda civic czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym. Kierowca hondy zginął na miejscu. Czołowe zderzenie hondy civic z ciężarówką.
Czołowe zderzenie hondy civic z ciężarówką. Kierowca hondy... Czołowe zderzenie hondy civic z ciężarówką <b>...</b>
21 grudnia odbyło się przekazanie do eksploatacji przebudowanego mostu w ciągu drogi powiatowej od drogi Krzeszów w miejscowości Kusze. Nowy most wpłynie na płynność ruchu drogowego oraz dostępność komunikacyjną w gminie Harasiuki.
Kolejny przebudowany most w gminie <b>Harasiuki</b>
8 grudnia oddano do eksploatacji przebudowaną drogę powiatową Janów Lubelski – Harasiuki na odcinku Huta Krzeszowska – Harasiuki. Otwarcie przebudowanej drogi powiatowej Huta Krzeszowska – Harasiuki, z udziałem władz powiatu i gmin.
Odnowione drogi w powiecie niżańskim. Będzie gładka jazda
To wspomniana Gmina Przemyśl, a także SP Basznia Dolna, SP 11 Dębica i Orlik Harasiuki. W decydującym spotkaniu o złoto Gmina Przemyśl uległa 0:3 Orlikowi Harasiuki. W dwóch wcześniejszych pojedynkach nie dały szans swoim przeciwniczkom.
Piłkarki z Ujkowic i Nehrybki wicemistrzyniami Podkarpacia
10 w Łazorach w gminie Harasiuki. Wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej rowerzystka nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarowemu mercedesowi. Doszło do tragicznego w skutkach zderzenia. Mimo podjętej reanimacji, 75-letnia kobieta zmarła na miejscu.
Tragiczny wypadek. Śmierć na miejscu poniosła rowerzystka
Bezduszny złodziej wpadł do sklepu w miejscowości Harasiuki (woj. podkarpackie) i ukradł puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi dla dziecka chorego na raka. Jeszcze tego samego dnia aresztowano go. Rodzina i przyjaciele śmiertelnie chorego dziecka ...
Złodziej ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorego dziecka. <b>Harasiuki</b>.
Zdjęcia z Harasiuki
Kod pocztowy z Harasiuki
37-413
Harasiuki
Hotele
Hotel Królewski Hotel Królewski
Turystyczna 1
23-300 Janów Lubelski
Hotel Duo Spa Hotel Duo Spa
ul.Turystyczna 10a
23-300 Janów Lubelski
Hotel Sitarska Hotel Sitarska
3 Maja 21
23-400 Biłgoraj