Wiadomości Kolbuszowski
Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego SJ, Huta Komorowska 32A, 36-110 Majdan Królewski, powiat kolbuszowski. 5. Zwycięzcami konkursu zostają prace w kategorii szkół podstawowych klas 0-3, klas 4-6, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i ...
Zdzisław Pupa z PiS zdobywając 118 567 głosów, wygrał wybory i ponownie uzyskał mandat senatora w okręgu nr 55, obejmującym powiaty: dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski i strzyżowski. Udostępnij. 2. Skomentuj. Komentarze. 33.
Zdzisław Pupa z PiS senatorem z okręgu nr 55
Zdzisław Pupa z PiS ponownie zdobył mandat senatora w okręgu nr 55, obejmującym powiaty: dębicki, kolbuszowski, mielecki, ropczycko-sędziszowski i strzyżowski – podała Okręgowa Komisja Wyborcza w Rzeszowie. Kandydat PiS zdobył 118 567 głosów.
PKW: wyniki Ropczyce, Sędziszów, Strzyżów. Kto senatorem?
Polak „na czarno” zatrudniał obywatela Ukrainy. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Wojtkowej ujawnili wczoraj (tj. 2 czerwca) , że 66 – letni mieszkaniec Raniżowa (powiat kolbuszowski) nielegalnie zatrudnia 45 – letniego obywatela Ukrainy.
Polak „na czarno” zatrudniał obywatela Ukrainy
Inkubator Przedsiębiorczości w Kolbuszowej pomaga w rejestrowaniu i uruchamianiu działalności gospodarczej. Kolbuszowski Inkubator Przedsiębiorczości cieszy się sporą popularnością. Choć działa dopiero od pół roku, to już ma pod opieką siedem firm.
<b>Kolbuszowski</b> inkubator pomaga młodym przedsiębiorcom
Podczas ferii nudzić nie będą się te dzieci i młodzież, która weźmie udział w zajęciach artystycznych, jakie prowadzone będą w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej, filii w Kolbuszowej Górnej i świetlicach w Kłapówce, Świerczowie i Domatkowie.
<b>Kolbuszowski</b> MDK zaprasza na zajęcia artystyczne podczas ferii
Zdjęcia z Kolbuszowski
Hotele
Trzy Korony Trzy Korony
Rudna Mała 2C
36-060 Rudna Mała
Hotel pod Borem Hotel pod Borem
Rudna Mała 2
36-060 Rudna Mała
Hotel Cztery Pory Roku Hotel Cztery Pory Roku
Rudna Mała 35
36-060 Rudna Mała