Wiadomości Chróścina
Ostatecznie w rywalizacji triumfował ZS Olesno, przed gospodarzami i ZS Prószków. Tuż za podium znalazły się natomiast ZSP Dobrodzień i ZSR Prudnik, a kolejne lokaty zajmowały ZSE Nysa wspólnie z ZS Chróścina, ZS Gogolin razem z CKZIU Strzelce ...
Nasi młodzi "mundurowi" rywalizowali na sportowo [ZDJĘCIA]
W kategorii „Najlepszy projekt w odnowie wsi” pierwsze miejsce zdobyła Chróścina (gm. Dąbrowa) za rewitalizację XIX-wiecznego parku dworskiego ze stawami. Drugie miejsce zajęła Bogacica (gm. Kluczbork), a trzecie miejsce Pogórze (gm. Biała).
Dożynki wojewódzkie w Byczynie. Zagwiździe najpiękniejszą wsią opolską
Mecz Sudety Burgrabice - Ogrodnik Chróścina Nyska był spotkaniem na szczycie w III grupie wojewódzkiej II ligi juniorów (zawodnicy do lat 19). Prowadzący w tabeli gospodarze zremisowali z drugim w tabeli Ogrodnikiem 2-2. Po meczu doszło do ...
Bójka po meczu piłkarskim juniorów w Burgrabicach
Nysa. Śmiertelny wypadek na drodze Stary Grodków-Chróścina. Śmiertelny wypadek na drodze Stary Grodków-Chróścina. Policja Nysa. Nowa Trybuna Opolska. 28 sierpnia 2013 07:13 28.08.2013 07:13. Nowa Trybuna Opolska. 0. 0. Podziel się na Twitterze.
Śmiertelny wypadek na drodze Stary Grodków-<b>Chróścina</b>
chróścina opolska. System tagów w Se.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię materiałów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, otrzymujesz listę artykułów i wideo powiązanych z tym słowem. Szukana fraza została znaleziona 1 razy.
Zdjęcia z Chróścina
Kod pocztowy z Chróścina
48-319
Chróścina
Hotele
Pałac Frączków Pałac Frączków
ul. Frączków 24
48-314 Frączków
Floryda Floryda
Krawiecka 24
48-303 Nysa
Hotel Piast Hotel Piast
Ul. Piastowska 14
49-300 Brzeg