Wiadomości Frydrychowice
Ochotnicy z Frydrychowic przypadkiem natknęli się na nieprzytomnego mężczyznę. Udzielili mu pierwszej pomocy Fot. OSP Frydrychowice. Służby ratunkowe nie mają łatwo, nie mogą liczyć na "wolny wieczór". Tak jak to było na przykład w czwartek (28.04).
Tragiczny wypadek przy odśnieżaniu w powiecie wadowickim. Zginął 11-latek przygnieciony przez traktor ogrodowy w miejscowości Frydrychowice. Udostępnij. 597. Skomentuj. Komentarze. 375. Frydrychowice: 11-latek zginął w wypadku przy odśnieżaniu.
<b>Frydrychowice</b>: 11-latek zginął w wypadku przy odśnieżaniu
Dziecko przygniecione przez traktor. 08.01.2016, 20:10. Facebook0; Google Plus0; Wykop0; Tweet. Tragiczny wypadek przy odśnieżaniu w powiecie wadowickim. Zginął 11-latek, przygnieciony przez traktor ogrodowy w miejscowości Frydrychowice. reklama.
Grunt trzeba zapalować betonowymi palami wbitymi do samej ziemi, następnie wierzchnią partie ziemi zabezpieczyć specjalną siatką i przyszpilić siatkę do pali. Jeżeli Pan tego nie zrobi, grunt będzie ciągle zjeżdżał w dół przy każdym większym deszczu.
07.05.2013r. Nawałnica <b>Frydrychowice</b>
Tragiczny wypadek w Małopolsce. W nocy we wsi Frydrychowice samochód, którym jechała czwórka nastolatków zjechał nagle z drogi, przebił drewnianą barierkę na mostku i wpadł do potoku Frydrychówka. Z wraku auta, które przewróciło się na dach ...
<b>Frydrychowice</b>, małopolskie: Samochód wpadł do potoku. Zginęła trójka 18-latków (ZDJĘCIA+VIDEO)
Zdjęcia z Frydrychowice
Pogody Frydrychowice
czwartek, 01 of styczeń
º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Frydrychowice
34-108
Frydrychowice
Hotele
Radocza Park Active & Spa Radocza Park Active & Spa
Parkowa 1
34-100 Radocza
Park Hotel Łysoń & Spa Park Hotel Łysoń & Spa
Wadowicka 169A
34-120 Inwałd
Villa Del Arte Bed & Breakfast Villa Del Arte Bed & Breakfast
ul. Jana Iwańskiego 13
34-100 Wadowice