Wiadomości Wąwolnica
Wąwolnica: Rocznica ognia. Dodano: Dzisiaj, 08:48. Autor: A; A; A. komentarze0. Amerykanin John Vachon 2 maja 1946 roku jechał na trasie Puławy-Lublin. Zauważył na niebie łunę, zatrzymał się, robił zdjęcia przekonany, że to zwykły pożar.
<b>Wąwolnica</b>: Rocznica ognia
... łatwe zadanie będą mieli gracze KS Góry Puławskiej. Gracze Marka Nowaka przed własną publicznością zagrają z Orlętami Dęblin. Wicelider ze Stężycy podejmie Wodniaka Piotrawin-Łaziska, zaś Garbarnia będzie mierzyć się z Wawelem Wąwolnica.
Pierwsze spotkania rundy wiosennej w Klasie A
Gmina Wąwolnica jest zadłużona po uszy i nie może już zaciągać nowych kredytów. W ciągu najbliższych tygodni wójt, wspólnie z radnymi, podejmie decyzję o tym, komu zabrać pieniądze, by uratować finanse samorządu.
<b>Wąwolnica</b> będzie cięła koszty. Na co zabraknie?
Wójt Marcin Łaguna będzie musiał poszukać oszczędności na oświacie w inny sposób (fot. Radosław Szczęch). Negatywna opinia kuratora oświaty nie zamyka możliwości oddania Szkoły Podstawowej w Karmanowicach (gm. Wąwolnica) stowarzyszeniu.
Problemy finansowe to nie argument by zamknąć szkołę
Gmina Wąwolnica to jeden z najbiedniejszych samorządów w regionie, który z powodu wysokiego zadłużenia i niewielkich przychodów stracił swoją zdolność kredytową. Władze gminy stanęły przed dylematem, komu zabrać, żeby wystarczyło na bieżącą ...
Gmina będzie oszczędzać. Na szkołach
Osiem głosów wystarczyło, by przyjąć uchwałę intencyjną o likwidacji szkoły w Karmanowicach (fot. Radosław Szczęch). Gmina będzie reformować oświatę, mimo protestów nauczycieli i rodziców. Podstawówka w Karmanowicach zostanie zlikwidowana i ...
<b>Wąwolnica</b>. Szkoła idzie z gminy do stowarzyszenia
Zdjęcia z Wąwolnica
Pogody Wąwolnica
czwartek, 01 of styczeń
0º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Wąwolnica
24-160
Wąwolnica
Hotele
ubinowe Wzgórze ubinowe Wzgórze
ki 45A
24-160 Nałęczów
CSW Energetyk CSW Energetyk
ul. Paderewskiego 10
24-150 Nałęczów
Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka Hotel Termy Pałacowe-Nałęczowianka
ul. Paderewskiego 1A
24-140 Nałęczów