Wiadomości Lubraniec
Gmina położona jest w obrębie makroregionu Pojezierze Wielkopolskie i mezoregionu Pojezierze Kujawskie. Ukształtowanie terenu jest monotonne. Najbardziej urozmaiconym jego elementem są doliny rzek Zgłowiączka i Lubieniec.
W miejscowości Gołębin - Parcele (gm. Lubraniec) po godz. 15 doszło do wypadku z udziałem 7-letniej dziewczynki. Korzystasz z ograniczonego, bezpłatnego dostępu do pomorska.pl. 7-letnia dziewczynka została odwieziona do szpitala. ©Dariusz Gdesz ...
Maszyna rolnicza wciągnęła 7-letnią dziewczynkę. Jest w stanie ciężkim
... Podstawowa w Sarnowie, gm. Lubraniec ma już swój sztandar. Ufundowało go Stowarzyszenie Saperów Polskich we Włocławku. Placówka bowiem nosi imię starszego sierżanta Feliksa Rybickiego, sapera -zwiadowcy 6. batalionu pontonowo-mostowego.
Saperzy ufundowali sztandar szkole w Sarnowie, gm. <b>Lubraniec</b>... Saperzy ufundowali sztandar szkole w Sarnowie, gm <b>...</b>
Śmierć na budowie. Robotnik porażony prądem. W miejscowości Lubraniec (powiat włocławski) w czasie prac budowlanych doszło do tragedii. Śmierć poniósł mężczyzna rażony prądem - czytamy na stronach "Gazety Pomorskiej". Udostępnij. 0. Skomentuj.
Śmierć na budowie. Robotnik porażony prądem
Do zmiany szkoleniowca dojdzie też w MGKS Lubraniec. Zarząd klubu zdecydował się odwołać z funkcji trenera seniorów Romana Kapuścińskiego, który skoncentrować się ma na pracy z młodzieżą. Jedną z przyczyn są słabsze niż oczekiwano wyniki.
Łukasz Drwięga trenerem Wzgórza Raciążek. Zmiana szkoleniowca także w MGKS <b>Lubraniec</b>
Pieszy nie żyje. ©KPP Radziejów. Do wypadku doszło w Palczewie, na drodze wojewódzkiej nr 267. W wyniku zderzenia z fiatem seicento zginął 57-letni pieszy (mieszkaniec gminy Lubraniec). Kierujący autem 29-latek z powiatu radziejowskiego był trzeźwy.
Wypadek w Palczewie. Pieszy nie żyje
Zdjęcia z Lubraniec
Pogody Lubraniec
czwartek, 01 of styczeń
º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Lubraniec
87-890
Lubraniec
Hotele
Gospodarstwo Agroturystyczne Dworek Janowicki Gospodarstwo Agroturystyczne Dworek Janowicki
Kaźmierzewo 37
87-732 Kaźmierzewo
Hotel Młyn Hotel Młyn
Okrzei 77
87-800 Włocławek
Hotel Kujawy Hotel Kujawy
ul. Kościuszki 20
87-800 Włocławek