Wiadomości Kostomłoty
Na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości węzła Kostomłoty, stoi samochód ciężarowy, któremu wystrzeliła opona. Do zdarzenia doszło na 127 kilometrze A4 (pomiędzy Kostomłotami a Kątami Wrocławskimi). Ciężarówka zajmuje prawy pas.
Na autostradzie A4, pięć kilometrów za węzłem Kostomłoty, zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Ruch przebiegał jednym pasem. W tym rejonie kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, korek sięgał pięciu kilometrów.
Wypadek na A4 za węzłem <b>Kostomłoty</b>. Ogromne korki (ZDJĘCIA)
Uwaga kierowcy! Wypadek na drodze krajowej numer 74. Na trasie Piotrków Trybunalski, w miejscowości Kostomłoty Drugie zderzyły się 4 samochody. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. Podróżując tamtędy możecie napotkać na utrudnienia.
Wypadek w <b>Kostomłotach</b> Drugich. Są utrudnienia
Funkcjonariusze nielegalną plantację ujawnili na poddaszu jednej z miejscowości w gminie Kostomłoty. Na miejscu oprócz samych roślin i pozyskanego z nich suszu w postaci marihuany zabezpieczono profesjonalny sprzęt służący do całej hodowli.
Tymczasowy areszt za przestępstwa narkotykowe (ZOBACZ)
Pięć aut zderzyło się zaś na odcinku pomiędzy węzłami Kostomłoty a Kąty Wrocławskie. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na Gorącą Linię RMF FM informowaliście nas o wielokilometrowych korkach tworzących się w miejscach wypadków. Autostrada jest już ...
Seria wypadków na A4. Są ranni
Około godz. 21 na między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie zderzyły się trzy samochody osobowe. Chwilę później, kilometr dalej, doszło do kolejnego zdarzenia. Na stojące w korku auto osobowe najechał tir. Kierowcy jadący A4 musieli liczyć się z ...
Dwa wypadki na A4. Jeden po drugim. Korek miał 6 kilometrów
Zdjęcia z Kostomłoty
Pogody Kostomłoty
czwartek, 01 of styczeń
0º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Kostomłoty
55-311
Kostomłoty
Hotele
Hotel Sarai Hotel Sarai
ul. Wrocławska 11
55-300 roda Śląska
Hotel Pałac Krasków Hotel Pałac Krasków
Krasków 12
58-124 Marcinowice
Hotel Karczyce Hotel Karczyce
Karczyce 31 A
55-311 Karczyce