Wiadomości Przemków
Czy Gmina Przemków jest na początku drogi do wyjścia z 30 milionowego długu, jaki ciąży na niej od wielu miesięcy? Na wczorajszej sesji przemkowscy radni większością głosów przyjęli program naprawczy i tym samy dali zielone światło burmistrzowi do ...
ZACISKANIE PASA
Dziś w głogowskim sądzie odbyła się kolejna rozprawa przeciwko gminie Przemków z powództwa radnej Heleny Krupskiej za niewypłacanie diet samorządowcom. W czasie zeznania Stanisław Pępkowski wyjaśniał, że gmina fizycznie nie ma środków na ...
Tym razem nawet faceci wymiękli - jeden z Przemków rozpłakał się, gdy opuszczał program. Wszystko przez nowe zadanie koło fortuny. Każdy z uczestników w parach przygotowywał posiłki. Dwaj Przemkowie trafili na siebie i obaj okazali się najgorsi.
Hell's Kitchen 2, odcinek 5. Aż trzech uczestników POŻEGNAŁO SIĘ z show!
a grodzkich – Siedlce (76,9 proc.). W kategorii „małe miasta” na czele jest dolnośląski Przemków (98,34 proc.), a powiatów – tucholski (72,2 proc.). Absolutnym rekordzistą jest zachodniopomorska gmina wiejska Rewal – 259 proc. Zestawienie opracował prof.
Samorządowe długi już się nie powiększają. Najgorzej jednak na Mazowszu
Licznik komunalnego zadłużenia zatrzymał się na 69 mld zł i od trzech lat praktycznie stoi w miejscu - wynika z opublikowanego w miesięczniku "Współpraca" rankingu opracowanego przez prof. Pawła Swianiewicza, doradcy prezydenta ds. samorządów.
Regionalna Izba Obrachunkowa uważa, że nadszedł czas na wprowadzenie do Przemkowa zarządcy komisarycznego, bo samorządowcy nie radzą sobie z gospodarowaniem. I właśnie temu tematowi poświęcimy dzisiejsze wydanie audycji Akcja-Reakcja.
<b>Przemków</b> na skraju bankructwa
Zdjęcia z Przemków
Pogody Przemków
piątek, 29 of maj
Clear
Clear 14.3º C
Maksymalny: 22º C
Niski: 11° C
Wilgotność: 85%%
widoczność: N/A km
piątek, 29 of maj
Dzień
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maksymalny: 22º C
Niski: 11° C
sobota, 30 of maj
Dzień
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maksymalny: 18º C
Niski: 7° C
niedziela, 31 of maj
Dzień
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maksymalny: 22º C
Niski: 11° C
poniedziałek, 01 of czerwiec
Dzień
Partly Cloudy
Partly Cloudy
Maksymalny: 27º C
Niski: 14° C
Kod pocztowy z Przemków
59-170
Przemków
59-171
Przemków
Hotele
Pałac Henryków Pałac Henryków
Henryków 70
63-700 Szprotawa
Pałac Wiechlice Pałac Wiechlice
Wiechlice 45B
67-300 Wiechlice
Aqua Hotel Aqua Hotel
Młyńska 6
59-100 Polkowice