Wiadomości Leśna
Wreszcie udało się zakończyć budowę drogowego połączenia Wesołej z Wawrem. Przedłużona aleja Dzieci Polskich ma być otwarta po długim majowym weekendzie. To zaledwie 550-metrowy, ale bardzo ważny odcinek. Prowadzi przez las, który oddziela ...
<b>Leśna</b> droga do Wesołej gotowa. Przejazd otwarty po majówce
Od wczoraj obowiązują dwie nowe ustawy o ochronie ziemi rolnej ale także leśnej i to nie tylko w odniesieniu do państwowych ale i prywatnych gruntów, podobne do tych jakie obowiązują od wielu lat w rozwiniętych krajach Europy Zachodniej.
Od wczoraj ziemia rolna i <b>leśna</b> w Polsce pod pełną ochroną. Polska ustawa jest wzorowana na rozwiązaniach <b>...</b>
1. Od wczoraj obowiązują dwie nowe ustawy o ochronie ziemi rolnej ale także leśnej i to nie tylko w odniesieniu do państwowych ale i prywatnych gruntów, podobne do tych jakie obowiązują od wielu lat w rozwiniętych krajach Europy Zachodniej.
W miejscach odwiedzanych przez wilki zwierzyna tworzy większe grupy, krócej śpi i wykazuje objawy stresu. Często obecność wilków sprawia, że dochodzi do większej koncentracji zwierzyny, czego efektem są rosnące szkody w uprawach leśnych i rolnych.
Kolejny wilk odwiedził lasy naszego nadleśnictwa
W drugiej stolicy województwa otwarty został w poniedziałek nowoczesny przystanek kolejowy Bydgoszcz Leśna. Jest to trzecia stacja zmodernizowana nad Brdą w ramach kończącej się właśnie pierwszej odsłony projektu kolei metropolitalnej BiT City.
Stacje kolejowe w Toruniu czeka wielka zmiana
Stacja Bydgoszcz Bielawy, zupełnie nowa Błonie i otwarta zaledwie wczoraj Leśna - to przystanki kolejowe, które zostały u sąsiadów zmodernizowane lub zbudowane od podstaw w ramach BiT City. Toruń dotąd nie doczekał się ani jednej takiej inwestycji!
BiT City W Bydgoszczy mają trzy nowe stacje. U nas trzy są w opłakanym stanie
Pogody Leśna
czwartek, 01 of styczeń
0º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Leśna
59-820
Leśna
Hotele
Zamek Czocha Zamek Czocha
Sucha
59-820 Leśna
Złoty Sen Złoty Sen
Złotniki Lubańskie
59-820 Leśna
Dworek Saraswati Dworek Saraswati
Nowomiejska 2A
59-814 Pobiedna