Wiadomości Duszniki-Zdrój
Dramatyczny wypadek na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Duszniki Zdrój. Kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się tam czołowo z innym pojazdem. 34-letni mężczyzna, który siedział za ...
Makabra na drodze. Z auta została miazga
Kościelisko, Duszniki-Zdrój oraz Jakuszyce były gospodarzami V edycji "Celuj w Igrzyska". Polski Związek Biathlonu może pochwalić się rekordem frekwencji. We wszystkich kategoriach wiekowych udział wzięło ponad 250 zawodników z 21 klubów.
Biathlon. 250 zawodników z 21 klubów wzięło udział w 5. edycji "Celuj w Igrzyska"
... juniorek wygrała Kamila Cichoń z IKN Górnik Iwonicz-Zdrój. Pięć z sześciu biegów kończyła na podium i zgromadziła o 10 punktów więcej od Karoliny Trzaski z AZS AWF Wrocław. Trzeci dorobek punktowy uzyskała Paulina Krzyżak z Dusznik-Zdroju.
Celuj w Igrzyska: Rekord frekwencji w piątej edycji
Za młody by umierać. Mirosław Sajewicz, urodzony 24 kwietnia 1956 w Przemyślu, karierę rozpoczynał w Pogoni Duszniki Zdrój pod koniec lat siedemdziesiątych. Po epizodzie w Dusznikach, przeniósł się do Ślęzy Wrocław, a następnie wrocławskiej Odry.
Przejeżdżając przez Duszniki Zdrój zauważyli leżącą na ulicy, zakrwawioną kobietę. 72-latka nie oddychała. Mężczyźni natychmiast zaczęli jej udzielać pierwszej pomocy. Wszystko obserwował starszy mężczyzna, który potrącił kobietę. Był w szoku?
Potrącił starszą kobietę. Nie oddychała
Neapol daleko, klimat tam nieco inny, ale pytanie staje się aktualne, gdy człowiek w swych zawodowych peregrynacjach odwiedzi Duszniki-Zdrój. Prześliczne miasteczko zagubione w Kotlinie Kłodzkiej między Kudową a Polanicą. Też zresztą Zdrój. Atrakcji ...
Znasz-li <b>Duszniki</b>?
Zdjęcia z Duszniki-Zdrój
Pogody Duszniki-Zdrój
czwartek, 01 of styczeń
0º C
Maksymalny: º C
Niski: ° C
Wilgotność: %
widoczność: km
Kod pocztowy z Duszniki-Zdrój
57-340
Duszniki-Zdrój
Hotele
Matteo Matteo
ul Stawowa 5
57-340 Duszniki Zdrój
Góralski Dwór Góralski Dwór
Wiejska
57-330 Duszniki Zdrój
Hotel Muza Hotel Muza
ul. Wojska Polskiego 31
57-340 Duszniki Zdrój