Wiadomości Kamiennogórski
Jarosław Gęborys, starosta kamiennogórski, ma jednak nadzieję, że to właśnie pod Kamienną Górą uda się odnaleźć pierwszy na Dolnym Śląsku ze zgłaszanych skarbów. Nie wiadomo, co dokładnie, bo zawiadomienie, które wpłynęło do starostwa, jest dość ...
Jakie tajemnice kryje Kamienna Góra i jej okolice? Jest kolejne zgłoszenie ws. ukrytego skarbu
Ten pleśniowy ser dojrzewający powstaje według tradycyjnej, niezmiennej od ponad półwiecza receptury - historia jego produkcji sięga lat 50. ubiegłego wieku. „Kamiennogórski ser pleśniowy" nie zawiera żadnych konserwantów oraz polepszaczy.
<b>Kamiennogórski</b> ser pleśniowy
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Czadrowie (powiat kamiennogórski) do domu strażaka weszło trzech mężczyzn. Tam, jak twierdzi prokuratura, doszło do pobicia. Początkowo prokuratura informowała, że powodem bójki były miłosne porachunki.
Policjant pobił strażaka. Poszło o kobietę
W nocy z niedzieli na poniedziałek do domu strażaka w Czadrowie (powiat kamiennogórski) weszło trzech mężczyzn. Tam, zdaniem prokuratury, miało dojść do pobicia. Początkowo prokuratura informowała, że powodem bójki były miłosne porachunki.
Policjant pobił strażaka. Poróżniła ich kobieta?
Zwroty "pały", "psy" czy "krawężniki" rzucane pod adresem policjantów, nie znieważają ich - uznał kamiennogórski sąd uniewinniając mężczyznę, który zwyzywał w ten sposób funkcjonariusza. - Policjanci nie pracują w balecie - uzasadnił swój wyrok sędzia ...
Na policję można mówić &quot;pały&quot;
Zdjęcia z Kamiennogórski
Hotele
Dwa Dęby Dwa Dęby
Stara Białka 22
58-420 Lubawka
Agro-Pustelnik Agro-Pustelnik
Pustelnik 26
58-410 Marciszów
Hotel Zadrna Hotel Zadrna
Sądecka 102
58-407 Chełmsko Śląskie